Szablony powtarzalny dla dzieci

Szablony z kolekcji Kids to efektowna i fantazyjna alternatywa dekoracji ścian pokoju dziecięcego, zamiast tapety lub farby. Łatwe w użyciu, pozwalają na samodzielne dokonanie metamorfozy pokoju, w którym dziecko bawi się, uczy i śpi.

Szablony Kids – bogactwo motywów

Puszyste obłoczki, egzotyczne ananasy, indiańskie tipi, a może urocze króliczki? Bogactwo motywów oferowanych szablonów malarskich z kolekcji Kids zapewnia oryginalną aranżację dziecięcego pokoju w zależności od zainteresowań i pasji jego mieszkańców. Wzór malowany może znaleźć się na jednej ze ścian lub zdobić całe pomieszczenie, tworząc w nim niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą zabawie, nauce i wypoczynkowi.

Jak używać szablonów Kids?

Szablony Kids wykonane są z trwałego i łatwego w czyszczeniu z farby materiału, co umożliwia ich wielokrotne użycie. Dzięki wykorzystaniu półprzezroczystego tworzywa, łatwo pozycjonować je na ścianach. W zestawie znajduje się instrukcja i dodatkowy mały szablon z pojedynczym dekorem do malowania w trudno dostępnych miejscach, co pozwala na samodzielne wykonanie całkowitej zmiany aranżacji pokoju dla dziecka.