Kolekcje tapet

Przeżywamy teraz prawdziwy boom na tapety, a atrakcyjne wzory sprawiają, że ich popularność nie przemija. Uwielbiamy te z motywem flory. Tapety w liście podbiły serca miłośników designu na całym świecie, a my wybraliśmy dla Was najmodniejsze wzory.

Modne tapety

Na modnych tapetach są liście, kwiaty, gałązki z listkami, jednak na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. To prawdziwa gratka dla wielbicieli zarówno zieleni, jak i egzotyki. Rośliny na ścianie sprawdzą się niezależnie od pory roku. Zimą zdecydowanie przypomną o wakacjach i ocieplą klimat w mieszkaniu.

Motywy roślinne

Roślinne motywy wspaniale odnajdą się w każdym wnętrzu. Drobne listki polecamy wybrać do sypialni, będą stonowanym wzorem, który pomoże się wyciszyć , a zielony kolor sprzyja dobremu nastrojowi i nauce. Z kolei dynamiczne kompozycje w kolorach soczystej zieleni doskonale sprawdzą się w salonie, pokoju dziennym czy przedpokoju – ożywią każde wnętrze, nadadzą mu charakter i przykują spojrzenie odbiorcy. Warto pamiętać, że decydując się na roślinną tapetę pomieszczenie powinno być prosto urządzone, tak, by intensywne kolory nie gryzły się z barwami pozostałych przedmiotów czy mebli.