Drewniana huśtawka okrągła


Drewniana huśtawka tapicerowana okrągła

Zapewne każdy pamięta z dzieciństwa, jakie emocje i radość wywoływała huśtawka. Teraz można dać dziecku jego własną, domową huśtawkę i sprawić, że bujanie będzie na wyciągnięcie ręki. Nasza huśtawka to piękny mebel do pokoiku dziecięcego, która wprowadzi bajkowy nastrój i sprawi, że dzieciństwo będzie niezapomnianą przygodą. Huśtawki idealnie wpasują się również we wnętrza naszych domów, przyozdobią salon, sypialnię czy taras. Przecież nikt nie powiedział, że huśtawki są tylko dla dzieci. Każdy może czasem pobujać w obłokach.

Oprócz walorów estetycznych, huśtawka tego typu może być wykorzystywana do terapii integracji sensorycznej. Ćwiczenia opierające się na ruchu obrotowym, liniowym i orbitalnym, dostarczają wielu doznań, wzmacniają reakcje równoważne, stymulują odpowiednie napięcie mięśniowe. Dziecko bawiąc się, jednocześnie wspaniale rozwija swoją motorykę.

Huśtawka okrągła zajmuje niewiele miejsca ale zapewnia wiele zabawy.

Jest to 100% rękodzieło. Każda huśtawka jest dopracowana w najmniejszym detalu i ma swój niepowtarzalny wygląd.

Na huśtawce zawieszamy drewniany krązek z naszym logo, a drugą stronę oddajemy do Waszej dyspozycji. Na życzenie możemy zamieścić dowolny napis. Treść napisu prosimy podać w polu TEKST NA KRĄŻEK

MATERIAŁY

SIEDZISKO jest obite tkaniną w dotyku przypominającą miękki welur, z delikatnym wzorem. Bardzo miła w dotyku. Delikatnie mieni się podczas użytkowania. Materiał ma zwiększoną odporność na zabrudzenia. Jest pokryty warstwą ochronną „Super Clean” ograniczającą wchłanianie płynów, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości.

Siedzisko jest wypełnione pianką tapicerską o wysokiej gęstości, dzięki czemu jest sprężyste, elastyczne i nie odkształca się. 

HUŚTAWKA jest wykonana z drewna klejonego, które jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe od drewna litego. Dodatkowo drewno klejone nie ulega procesowi rozklejania się, rozwarstwiania oraz co najważniejsze – skręcania się. Nasze huśtawki mają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu są bezpieczniejsze w użytkowaniu. Precyzyjne wykończenie siedziska, ochraniacz na liny - to u nas standard.

Drewno jest malowane farbą bezpieczną dla dzieci, spełniającą wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”.

PAKOWANIE

Chcemy aby paczka, która do Was dociera była zawsze prezentem i uważamy, że opakowanie jest również ważne. Dlatego nasze huśtawki pakowane są w bawełniany worek a pudełko wypełnione jest wełną drzewną, żeby choć trochę oddać świeży zapach drewna, towarzyszący nam przy produkcji huśtawki.

Dane techniczne

WYMIARY

ø ok. 30 cm

KOLOR TKANINY

do wyboru 25 z próbnika

WYPEŁNIENIE SIEDZISKA

pianka tapicerska 5 cm

DREWNO

białe

LINY

bawełniane, fi 20 mm

WYTRZYMAŁOŚĆ

około 80 kg

DO ZAWIESZENIA NA WYSOKOŚCI

2,5 - 2,6 m

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

ocynkowane koło, karabińczyk, ochraniacz na linę

 

Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 179.00 PLNInne produkty marki Qactus