Huśtawka Klasyczna bez oparcia 60x25 i kolory


SIEDZISKO:
Siedzisko jest obite tkaniną w dotyku przypominającą miękki welur, z delikatnym wzorem. Bardzo miła w dotyku. Delikatnie mieni się podczas użytkowania.
Materiał ma zwiększoną odporność na zabrudzenia. Jest pokryty warstwą ochronną „Super Clean” ograniczającą wchłanianie płynów, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości.
Siedzisko jest wypełnione pianką tapicerską o wysokiej gęstości, dzięki czemu jest sprężyste, elastyczne i nie odkształca się.

HUŚTAWKA:
Huśtawka jest wykonana z drewna klejonego, które jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe od drewna litego. Dodatkowo drewno klejone nie ulega procesowi rozklejania się, rozwarstwiania oraz co najważniejsze – skręcania się. Huśtawka jest dwukrotnie malowana farbą bezpieczną dla dzieci, spełniającą wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”.

LINY: W naszych huśtawkach używamy lin bawełnianych o grubości 20 mm. Są one produkowane z wysokiej jakości surowca naturalnego, niebarwione i w pełni ekologiczne. Całkowita długość lin, to około 10 m (na wysokość 2,5-2,6 m).

 

Wymiary:60cm x 25cm

 

Piękna huśtawka do bujania dla dzieci.

warianty do wyboru:

- rozmiar: 50x20 cm

- kolor: 25 kolorów z próbnika

- rodzaj pikowania: głębokie w „X” dopłata 20 zł,  do wyboru również krata, z guzikami (dopłata 20 zł).

Wybierając spośród tych trzech wariantów, tworzysz huśtawkę dla siebie.

Czas realizacji 10-14 dni

Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 369.00 PLNInne produkty marki Qactus