Duży ręcznik z uszkami musztardowy 130x75cm


Ręcznik z kapturkiem to ponadczasowy produkt POOFI, którego funkcjonalność sprawia, że pierwsze kąpiele stają się łatwiejsze. Super chłonna i mięsista Frota idealnie osusza ciało a specjalna gumka, którą dodaliśmy w konstrukcji ręcznika umożliwia zawieszenie ręcznika na szyi rodzica, dzięki czemu ma on wolne ręce i całą swoją uwagę może poświęcić bezpieczeństwu dziecka.

Jak to działa?

1.Zamocuj ręcznik na szyi i ciesz się dobrą zabawą w wodzie bez obaw o zachlapanie!

2.Wyjmij dziecko z kąpieli, przytul do siebie i otul ręcznikiem

3.Przenieś dziecko na przewijak i ostrożnie zdejmij ręcznik ze swojej szyi. Delikatnie osusz ciało dziecka ręcznikiem.

Krawędzie ręcznika są zaokrąglone, co świetnie sprawdzi się w przypadku opieki nad starszakami, np. kiedy chcemy otulić stojące w wannie dziecko i uniknąć zamoczenia ręcznika. Dzięki tej funkcji, dziecko może także swobodnie chodzić otulone ręcznikiem – bez ryzyka potknięcia się.

Ręcznik posiada duży kapturek, który skutecznie zabezpiecza głowę dziecka przed wychłodzeniem.

Ręcznik jest wykonany z mięsistej, bardzo puszystej frotte bawełnianej, która wykazuje znakomite właściwości absorpcyjne, a z każdym kolejnym praniem ręcznik zyskuje na jakości.

Kapturek ręcznika wykonany jest jednostronnie z bawełny organicznej, został ozdobiony uszkami, które nadają mu zabawnego, dziecięcego charakteru.

Ręcznik można prać w pralce w temperaturze 40 stopni C.

Wszystkie materiały używane w produktach POOFI posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100 w klasie 1 (dopuszczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka).

Wyprodukowano w Polsce.

Kolekcja ORGANIC & COLOR otula miękkością i urzeka stylem. Oparta jest na czterech kolorach:  musztarda, bordo, denim oraz popiel. Charakter części produktów z kolekcji podkreślony jest delikatnym pikowaniem.

Zastosowanie w pełni bezpiecznych barwników sprawia, że produkty z tej  kolekcji są bezpieczne także dla alergików. ORGANIC & COLOR to idealne zestawy dla noworodka oraz niemowlaka.

Elementy kolekcji ORGANIC & COLOR można dowolnie łączyć ze sobą, za każdym razem otrzymując inny, harmonijny efekt, tworząc swój niepowtarzalny styl.

Czas realizacji: 24 h
1 szt./ 99.00 PLN







Inne produkty marki Poofi