Lustro Eclecti 70 cm


Okrągłe lustro na skórzanym pasku, w skandynawskim stylu.

Eclecti to okrągłe lustro na skórzanym pasku, nawiązujące swoim stylem do produktów skandynawskich. Wyróżnia się ono elegancją wynikającą z prostej formy oraz wysokiej jakości wykonania. Każdy egzemplarz przygotowywany jest bowiem na specjalne zamówienie, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów.

Na okrągłe lustro na skórzanym pasku składa się przede wszystkim samo zwierciadło, które dla zachowania najwyższej jakości wykonania produkowane jest w Belgii. Dzięki temu posiada niespotykaną w przypadku luster chińskich przejrzystość i wysoki połysk, odznaczając się przy tym znakomitą trwałością. Jego szlifowanie i polerowanie odbywa się przy wykorzystaniu profesjonalnych włoskich maszyn do obróbki szkła.

Zwierciadło naklejone jest na ramę wykonaną z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym o wysokim stopniu twardości. Okrągłe lustro na skórzanym pasku Eclecti to nie tylko rama oraz zwierciadło, ale i... pasek, który wyprodukowany został ze skóry naturalnej o rudym zabarwieniu.

Eleganckie okrągłe lustro o prostym i modnym wzornictwie.

  • Rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. Na ramę naklejone jest lustro o wysokim połysku.
  • Pasek z naturalnej skóry w rudym kolorze.
  • Lustro jest wykonywane na zamówienie. Nasze lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używamy luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!). Dbamy o każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

Wymiary

Dostępne średnice: 50; 60; 70; 80 i 90 cm
Grubość lustra bez paska: ok.  22 mm
Szerokość paska: 30 mm

Czas realizacji – 10 dni roboczych.

Gwarancja

Na wszystkie nasze lustra dajemy 2 lata gwarancji. Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji, reklamacji i zwrotów.

 

Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody GieraDesign. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody GieraDesign. Fot. Ⓒ (GieraDesign / Aleksandra Giera). Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 1 199.00 PLNInne produkty marki GieraDesign