Lustro Scandi belt 50 cm średnica


Okrągłe lustro w czarnej cienkiej ramie wiszące na skórzanym pasku.

Eleganckie lustro o prostym i modnym wzornictwie. Idealne do wnętrz w stylu skandynawskim i nowoczesnym, do dekoracji salonu, jadalni, sypialni. Nadaje się również do łazienki.

Niepowtarzalny i ciekawy projekt tego nowoczesnego lustra spodoba się wszystkim wielbicielom nowych trendów designerskich i oryginalnych dekoracji ściennych. Lustra designerskie świetnie sprawdzają się jako ozdoby w właściwie każdym współcześnie zaaranżowanym pomieszczeniu.

W naszej aranżacji ozdobiło sypialnię i zostało powieszone nad biurkiem. Tu można się wymalować, przejrzeć w lustrze w nowej sukience ale również odbija przestrzeń i zwiększa optycznie powierzchnię. Elegancki pasek dodaje uroku i jest designerskim akcentem. Dla wielbicieli nietuzinkowych rzeczy, zwróci uwagę każdego odwiedzającego dom.

  • Rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. W nią wklejone jest lustro o wysokim połysku.
  • Pasek z naturalnej skóry
  • Lustro jest wykonywane na zamówienie. Nasze lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używamy luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!). Dbamy o każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

Dostępne średnice: 50; 60; 70; 80 i 90 cm
Szerokość ramki: 2 cm
Grubość ramki: 1,8 cm

 

Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone  GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody GieraDesign. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody GieraDesign. Fot.  (GieraDesign / Aleksandra Giera, Fotolia / Photographee.eu). Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 899.00 PLN







Inne produkty marki GieraDesign