Lustro Scandi Duo


Wyjątkowe, obrotowe, podwójne lustro dla całej rodziny.

Dla niej, dla niego, dla dziecka - unikatowy system obrotowy umożliwia takie ustawianie lustra, aby było wygodne w użytkowaniu przez wszystkich domowników (zwłaszcza przez osoby o różnym wzroście). 

  • Ramy poszczególnych lusterek wykonane są z wodoodpornej płyty MDF lakierowanej na czarno twardym dwuskładnikowym lakierem poliuretanowym. W nie wklejono lustra o wysokim połysku.
  • Z tyłu zamontowany unikatowy system obrotowy, umożliwiający płynną regulację lustra po zawieszeniu go na ścianie - ustawiasz jak chcesz.
  • Podlew lustra zabezpieczony jest warstwą z teflonem chroniącym je przed korozyjnym działaniem wilgoci.
  • Lustro jest wykonywane na zamówienie. Nasze lustra wykonujemy z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używamy luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!). Dbamy o każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

Szerokość: 118 cm (dwa okrągłe lustra: fi 70 cm i fi 40 cm połączone łącznikiem)
Szerokość ramki: 2 cm
Grubość ramki: 1,8 cm

Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone  GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody GieraDesign. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody GieraDesign. Fot.  (GieraDesign / Aleksandra Giera, AdobeStock/artjafara). Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 2 249.00 PLNInne produkty marki GieraDesign