BABYBJORN - krzesełko do karmienia - biały lub różowy


  • Unikalny system bezpieczeństwa
  • Optymalna pozycja siedząca
  • Wyjątkowo łatwe do czyszczenia

Krzesełko do karmienia BABYBJÖRN to wygodne, pierwsze krzesełko dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Krzesełko jest praktyczne i wyjątkowo proste w użyciu dzięki składanemu blatowi, który pełni jednocześnie funkcję barierki zabezpieczającej dziecko.  Wkładanie i wyjmowanie dziecka jest proste i szybkie. W krzesełku BABYBJÖRN nie potrzebujesz pasów bezpieczeństwa!

 

Unikalne rozwiązania zapewniające Twojemu dziecku bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Twoje dziecko w krzesełku nie może mieć możliwości samodzielnego wstawania ani kładzenia nóżek na blacie. Nie może też  mieć możliwości odpychania się nóżkami od stołu (stwarzałoby to ryzyko przewrócenia się krzesełka do tyłu).

Składany blat, który pełni równocześnie funkcję zabezpeczającą dziecko, jest unikalnym rozwiązaniem. Dzięki niemu w krzesełku BABYBJÖRN nie potrzebujesz pasów bezpieczeństwa! Blokada blatu została tak zaprojektowana aby dziecko ani jego starsze rodzeństwo nie było w stanie go otworzyć.

Bardzo łatwe do utrzymania w czystości:

- krzesełko nie ma absolutnie żadnych zakamarków, gdzie mogłyby gromadzić się resztki jedzenia

- tacka jest regulowana i można ją idealnie dopasować do dziecka (jedzonko które wypadnie trafi na tackę, a nie na siedzisko)

- tacka jest łatwo zdejmowana i można ją myć w zmywarce

- jeśli mimo wszystko krzesełko się zabrudzi po prostu umyj je pod prysznicem

Zapewnia Twojemu dziecku prawidłową pozycję podczas jedzenia

W większości dostępnych na rynku krzesełek do karmienia małe dzieci nie siedzą prawidłowo ani wygodnie. To właśnie dlatego krzesełko BABYBJÖRN posiada zaokrąglone oparcie, które obejmując plecy dziecka pomaga mu siedzieć prosto i wygodnie. Wszystkie wymiary krzesełka BABYBJÖRN zostały tak dobrane aby idealnie dopasować je do wymiarów dzieci dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Dodatkowo krzesełko można łatwo dopasować w miarę wzrostu dziecka.

Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu

Krzesełko BABYBJÖRN składa się jednym ruchem, a po złożeniu ma tylko 25 cm głębokości. Łatwo je przechowasz w małym mieszkaniu albo zabierzesz ze sobą do dziadków, czy na wakacje.

Wiek dziecka
Krzesełko BABYBJÖRN przeznaczone jest dla dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć, w wieku od około
6 m-cy do 3 lat (maksymalny wzrost dziecka 95 cm).

Materiały
Krzesełko do karmienia BABYBJÖRN wykonane jest z plastiku i powlekanej stali. Zdejmowana tacka jest wykonana z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) oraz USA (FDA). 

Materiały, z których wykonano krzesełko nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. 


Bezpieczeństwo
Dwustopniowe blokady gwarantują, że dziecko siedzi bezpiecznie w krzesełku, nie będzie w stanie samo z niego wyjść, odchylić tacki ani złożyć krzesełka do pozycji transportowej. 

Krzesełko BABYBJÖRN przeszło szereg testów bezpieczeństwa i powstało we współpracy z pediatrami, dziećmi i rodzicami, a także światowej klasy projektantami przemysłowymi. 

Krzesełko do karmienia BABYBJÖRN spełnia wymagania normy bezpieczeństwa EN14988:2006.

Pielęgnacja produktu
Krzesełko należy przecierać czystą, wilgotną tkaniną. Zdejmowana tacka może być myta w zmywarce. 

Instrukcja obsługi
Pobierz tutaj instrukcję obsługi. (32,5 MB).

Specyfikacja techniczna
Waga: 5 kg
Wysokość w pozycji gotowej do użycia (rozłożone): 83 cm

Głębokość siedziska: 15 cm, wysokość oparcia: 28 cm
Wysokość/szerokość/głębokość w pozycji transportowej (złożone): 50 x 44 x 25 cm
Matriały: plastik i stal powlekana
Krzesełko w pudełku jest już gotowe do użycia. Wystarczy dołączyć nogi i gotowe! Do montażu nie potrzebujesz żadnych narzędzi. 


Pamiętaj:
Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki.
Trzymaj dziecko mocno, gdy sadzasz je w krzesełku lub z niego wyjmujesz. Zanim puścisz dziecko, upewnij się, czy blat zabezpieczający jest zablokowany w położeniu użytkowym.
Wyreguluj dobrze blat zabezpieczający przystawiając go jak najbliżej dziecka, tak by uniemożliwić dziecku wyjście z krzesełka.
Dziecko NIE może siedzieć w krzesełku z otwartym blatem zabezpieczającym, w położeniu rozłożonym.


 

Czas realizacji: 2 dni
1 szt./ 997.00 PLNInne produkty marki BABYBJORN