Tapeta turkusowe romby


Tapety w romby to atrakcyjny element dekoracji ściany nie tylko w pokoju dziecka. Możesz zaprojektować sam wielkość rombów oraz ich kolor. Tapeta nadaje się zarówno do pokoju dziecka ale również kuchni, korytarza, sypialni czy salonu. Może stanowić ozdobę tylko jednej ze ścian, wówczas jest dopełnieniem a nie stanowi dominanty. Stonowana kolorystyka pozwoli delikatnie zaakcentować ścianę i ożywić wnętrze. Wspaniała jeśli chodzi o użytkowanie wnętrz dla dzieci, nie rysuje się, można po niej pisać i z łatwością zmyć gąbką zmoczoną w letniej wodzie. Jest bardzo trwała na zarysowania zatem szczególnie polecana w miejscach mocno użytkowanych, jak np.  za łóżkiem dziecka, czy w miejscu częstej zabawy.

Tapety dla dzieci drukowane przy użyciu ekologicznych farb posiadających certyfikat Nordic Swan - Nordyckiej Etykiety Ekologicznej i na materiale odpornym na zadrapania, rozdarcia i zabrudzenia posiadającym atest niepalności B1 .


Specyfikacja:


szerokość 100 cm
wysokość 100 cm
kolor biały / czarny / różowy
materiał vinyl
 
 
 
 

Informacje dodatkowe

Podana wyżej kwota oznacza cenę za metr kwadratowy.

Każda tapeta z kolekcji Humpty Dumpty wyceniana jest indywidualnie i na konkretny wymiar w metrach kwadratowych - prosimy w tym celu o kontakt ze sklepem: joanna@totodesign.pl

 

Tapeta zmywalna o prostym wzornictwie i delikatnej kolorystyce.
Kierunek w pracy projektantów HDRD nadają nauki wychowawcze metody Montessori, dla której wystrój wnętrz nie jest determinujący w procesie wychowawczym dziecka, ale można go wykorzystać jako dopełnienie, tło do metod i prac edukacyjnych. Maria Montessori uważała, iż kluczem do zdobywania, wchłaniania wiedzy przez dzieci jest odpowiednie środowisko w którym przebywają. Głównym założeniem jest budowanie przestrzeni przejrzystej, czytelnej, uporządkowanej i logicznej.


Powinno stosować się minimum kolorów oraz minimum materiałów. Otoczenie nie powinno zakłócać spokoju i  nie powinno rozpraszać cennej uwagi dziecka.
Obok kolorystyki ważnymi dla kompozycji wzoru są formy i kształty. Dziecko szybciej przyswaja, odróżnia, porównuje formy proste, geometryczne, nie zawierające w sobie drobnych  elementów dekoracyjnych. Jednolite kolory, gładkie powierzchnie, proste kształty maja wpływ na rozwój umiejętności logicznego myślenia i dają pierwsze lekcje z  koncentracji i
zapamiętywania. Wzory geometryczne reprezentują najprostsze formy, którymi dzieci często wyrażają całość otaczającego ich świata.
W kolorystyce tapet przewyższają odcienie szarości lub inne delikatne pastele.\\\"

Istnieje możliwość zamówienia każdego wzoru pod indywidualny wymiar oraz możliwość modyfikacji kolorystyki. Cena wówczas zależy od ilości m2.  Czas realizacji od 3 - 5 dni roboczych. Tapety produkowane w Polsce.

projekt pokoiku Ekostyl

Czas realizacji: 5 dni
1 szt./ 88.00 PLNInne produkty marki Humpty Dumpty Room Decoration