Tapeta chevron


Tapety dla dzieci drukowane przy użyciu ekologicznych farb posiadających certyfikat Nordic Swan - Nordyckiej Etykiety Ekologicznej i na materiale odpornym na zadrapania, rozdarcia i zabrudzenia posiadającym atest niepalności B1 .


Specyfikacja:


szerokość 100 cm
wysokość 100 cm
kolor biały / czarny / różowy
materiał vinyl
 
 
 
 

Informacje dodatkowe

Podana wyżej kwota oznacza cenę za metr kwadratowy.

Każda tapeta z kolekcji Humpty Dumpty wyceniana jest indywidualnie i na konkretny wymiar w metrach kwadratowych - prosimy w tym celu o kontakt ze sklepem: joanna@totodesign.pl 

Tapeta zmywalna o prostym wzornictwie i delikatnej kolorystyce.
Kierunek w pracy projektantów HDRD nadają nauki wychowawcze metody Montessori, dla której wystrój wnętrz nie jest determinujący w procesie wychowawczym dziecka, ale można go wykorzystać jako dopełnienie, tło do metod i prac edukacyjnych. Maria Montessori uważała, iż kluczem do zdobywania, wchłaniania wiedzy przez dzieci jest odpowiednie środowisko w którym przebywają. Głównym założeniem jest budowanie przestrzeni przejrzystej, czytelnej, uporządkowanej i logicznej.


Powinno stosować się minimum kolorów oraz minimum materiałów. Otoczenie nie powinno zakłócać spokoju i  nie powinno rozpraszać cennej uwagi dziecka.
Obok kolorystyki ważnymi dla kompozycji wzoru są formy i kształty. Dziecko szybciej przyswaja, odróżnia, porównuje formy proste, geometryczne, nie zawierające w sobie drobnych  elementów dekoracyjnych. Jednolite kolory, gładkie powierzchnie, proste kształty maja wpływ na rozwój umiejętności logicznego myślenia i dają pierwsze lekcje z  koncentracji i
zapamiętywania. Wzory geometryczne reprezentują najprostsze formy, którymi dzieci często wyrażają całość otaczającego ich świata.
W kolorystyce tapet przewyższają odcienie szarości lub inne delikatne pastele."

Istnieje możliwość zamówienia każdego wzoru pod indywidualny wymiar oraz możliwość modyfikacji kolorystyki. Cena wówczas zależy od ilości m2.  Czas realizacji od 3 - 5 dni roboczych. Tapety produkowane w Polsce.

Czas realizacji: 5 dni
1 szt./ 88.00 PLNInne produkty marki Humpty Dumpty Room Decoration