Szablon Hot Air Balloons Balony


 

Szablon z motywem baloników z doczepionymi do nich koszykami. Rozbudź w swoim dziecku ducha podróżnika – zacznijcie od wspólnego malowania baśniowego środka transportu

Szablon interesująco wygląda gdy niektóre, losowo wybrane balony są w innym kolorze niż pozostałe. Wersja monochromatyczna przywołuje na myśl styl skandynawski.

Aranżacja pokoi dziecięcych to zawsze ciekawe zadanie. Nic nie daje takiej satysfakcji jak stworzenie przytulnego miejsca, w którym najmłodsi mogą się uczyć, bawić i wypoczywać. Te pomieszczenia to żyjące organizmy – dzieci rosną, zmieniają się. Tak samo zmieniają się ich ulubieni bohaterowie, kolory, a poczucie estetyki dorośleje razem z nimi. Szablony malarskie pozwalają na dokonanie ekspresowej metamorfozy. Urządzasz pierwszy kącik dla nowo narodzonego członka rodziny, rezolutnego przedszkolaka, dziarskiego ucznia, niepokornego nastolatka? Wybierz jeden z naszych wzorów i wspólnie spędźcie czas odmieniając jego pokój.

Wykonane z trwałego i łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. Szablony malarskie nadają się do wielokrotnego użycia. Są wycinane z półprzeźroczystego materiału, ułatwiającego pozycjonowanie szablonu na ścianie. Wzory Wall Art zawierają w sobie tzw punkty kontrole, czyli elementy, które w zależności od modelu, powtarzają się na brzegach lub w rogach wzoru. Punkty kontrole pomagają zachować ciągłość wzoru i równe odstępy pomiędzy jego elementami.

    Czas realizacji: 24 h
1 szt./ 89.00 PLNInne produkty marki Stencils