Szablon Flamingo


Czego szukają te flamingi? Być może inspiracji na kolejną aranżację

Wybierz wzór, ulubione kolory farby – stwórz dowolną wariację.

Projekt szablonu został przygotowany w taki sposób, aby wzór można powtórzyć na całej powierzchni ściany.

Pozwala to osiągnąć efekt tapety, bez wydawania dużych sum na kilka jej rolek.

Wykonane z trwałego i łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. szablony nadają się do wielokrotnego użycia. Są wycinane z półprzeźroczystego materiału, ułatwiającego pozycjonowanie szablonu na ścianie.

Szablon malarski powtarzalny “Herd” z kolekcji “Scandi”.

Wymiary arkusza: 70 cm x 100 cm

Na czarno-białych wizualizacjach wzoru czerń odpowiada otworom w materiale. Podczas malowania szablonu czarne pola zostaną wypełnione farbą.

Aranżacja pokoi dziecięcych to zawsze ciekawe zadanie. Nic nie daje takiej satysfakcji jak stworzenie przytulnego miejsca, w którym najmłodsi mogą się uczyć, bawić i wypoczywać. Te pomieszczenia to żyjące organizmy – dzieci rosną, zmieniają się. Tak samo zmieniają się ich ulubieni bohaterowie, kolory, a poczucie estetyki dorośleje razem z nimi. Szablony malarskie pozwalają na dokonanie ekspresowej metamorfozy. Urządzasz pierwszy kącik dla nowo narodzonego członka rodziny, rezolutnego przedszkolaka, dziarskiego ucznia, niepokornego nastolatka? Wybierz jeden z naszych wzorów i wspólnie spędźcie czas odmieniając jego pokój.

Wykonane z trwałego i łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. Szablony malarskie nadają się do wielokrotnego użycia. Są wycinane z półprzeźroczystego materiału, ułatwiającego pozycjonowanie szablonu na ścianie. Wzory Wall Art zawierają w sobie tzw punkty kontrole, czyli elementy, które w zależności od modelu, powtarzają się na brzegach lub w rogach wzoru. Punkty kontrole pomagają zachować ciągłość wzoru i równe odstępy pomiędzy jego elementami.

Czas realizacji: 24 h
1 szt./ 79.00 PLNInne produkty marki Stencils