Szablon Aligators


Nie gryzą, nie pływają, za to wyglądają ekstra i nie muszą być tylko zielone. Ile aligatorów zmieści się w jednym pokoju?  To nie początek dowcipu tylko pytanie, na które możesz poznać odpowiedź

Szablon zwierzęta – aligatory, to wspaniały pomysł na ścianę do pokoju dziecięcego. Używaj szablonu wielokrotnie i namaluj na ścianie przyjazne aligatory. Zaskocz wszystkich inspirującą aranżacją.

Stwórz Twojemu dziecku krainę marzeń.

Szablon zwierzęta to ciekawa alternatywa dla geometrycznych wzorów  w pokoju dzieci.

Aranżacja pokoi dziecięcych to zawsze ciekawe zadanie. Nic nie daje takiej satysfakcji jak stworzenie przytulnego miejsca, w którym najmłodsi mogą się uczyć, bawić i wypoczywać. Te pomieszczenia to żyjące organizmy – dzieci rosną, zmieniają się. Tak samo zmieniają się ich ulubieni bohaterowie, kolory, a poczucie estetyki dorośleje razem z nimi. Szablony malarskie pozwalają na dokonanie ekspresowej metamorfozy. Urządzasz pierwszy kącik dla nowo narodzonego członka rodziny, rezolutnego przedszkolaka, dziarskiego ucznia, niepokornego nastolatka? Wybierz jeden z naszych wzorów i wspólnie spędźcie czas odmieniając jego pokój.

Szablon malarski powtarzalny ALIGATORS

Wymiary arkusza: 70×100 cm

Wymiary wzoru: 58x92cm

 

 

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 89.00 PLNInne produkty marki Stencils