Zestaw Naklejek Monstery Classic S


Czy jest obecnie mocniejszy motyw niż kształt liścia monstery? Chyba nie. Dlatego i my (z przyjemnością) poddaliśmy temu trendowi i prezentujemy boskie zestawy MONSTER(a)S!

Dwa arkusze liści, dwa idealnie pasujące do siebie kolory. Zanim skompletowaliśmy te zestawy przez godzinę przykładaliśmy do siebie arkusze folii, aby dobrać najlepsze pary. I… postawiłyśmy na najpopularniejszy zestaw kolorystyczny, stąd też nazwa:

  • CLASSIC – czarno-złota

Liście mają wymiary:

ARKUSZ S

  • monstery – od 25 do 35 cm wysokości
  • zamiokulkas – 43 cm wysokości

ARKUSZ L

  • monstery – od 40 do 55 cm wysokości
  • zamiokulkas – 68 cm wysokości

Zdecydowaliśmy się na zamiokulkasa, bo to roślina, którą najczęściej ofiaruje się na prezent. Dlatego ten zestaw będzie świetnym wyjście np. na… babyshower! 

Rozmiar mniejszy arkusza (S) to świetne rozwiązanie do dekoracji niewielkiego kącika np. ściany nad biurkiem lub wąskiej ścianki przy oknach (naklejki można też przykleić na okno, będzie tworzyło świetny efekt z przyozdobieniem ściany). Duży arkusz (L) to rozwiązanie na powierzchnie za i nad  łóżkami lub pustymi ścianami. To świetny zestaw do wysokich wnętrz.

Uwaga, naklejki są zmywalne, dlatego dobrze chronią powierzchnię np. za łózkami. Duży zestawy, gdzie naklejki nakleimy obok siebie (lub nachodzące) spełni nawet rolę załóżkownika)

Naklejki wykonane są z folii jednokolorowej. Są to po prostu wycięte kształty.

Naklejki mają solidny klej, a ze względu na swoją sporą powierzchnię na pewno mocno będą trzymać się ściany. Po zdjęciu naklejek konieczne będzie przetarcie ściany papierem ściernym i odmalowanie. Te naklejki to ozdoba na kilka lat.

Wzory montujemy odrywając je delikatnie od papieru, a następnie delikatnie przyklejając do ściany. Jeśli dotkniemy naklejką leciutko ściany, ta nie przylgnie do niej zbyt mocno. Dopiero dociśnięcie płaską dłonią spowoduje, że materiał mocno złapie podłoża. Duże kształty – takie powyżej 40 cm, warto naklejać w dwie osoby, asekuracyjnie – tak, aby naklejka nie zwinęła nam się lub nie skleiła.

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 129.00 PLNInne produkty marki Dekornik