Naklejka Nad Kołyskę Podbój Kosmosu


 

Naklejka czarna, z folii o dość mocnym kleju, jednak pozwającym powolutku oderwać naklejkę od ściany ( w 90% przypadków), np. przy rearanżacji pokoju. Naklejka do samodzielnej aranżacji, co sprawdza się perfekcyjnie, zarówno w pomieszczeniach o wysokości 250cm, jak i tych ponad 3metrowych. Drabina także jest do samodzielnego złożenia, co pozwala ją… skrócić, jeśli wyda się zbyt długa. Wystarczy odciąć nożyczkami fragment z 1-2 szczebelkami.
wysokość drabiny po złożeniu: max. 153cm. szerokość drabiny: 31 cm księżyc: 30×40 cm gwiazdki o wysokości od 2,5 do 8 cm Liczba gwiazdek: 40 szt.
kolor: czarny

 

 

Zestaw Podbój kosmosu to aż 48 elementów do spasowania na ścianie. Księżyc, pojazdy kosmiczne, planety, gwiazdy oraz linie, które można układać tak, aby zagospodarować spora powierzchnię ściany. Niewielki teoretycznie zestaw naprawdę daje pole do popisu dla kreatywności dzieci i zdolności manualnych rodziców  Ale spokojnie, wszystkie naklejki wykonane sa na folii z dość delikatnym klejem, co pozwala zmienić położenie szczególnie linii, ciągnących się za pojazdami. Tu mamy kilka prób na znalezienie odpowiedniej trajektorii lotu

 

  • wysokość księżyca: 40 cm
  • pojazdy, planety: ponad 10 cm
  • gwiazdki: każda ok. 5 cm. 21 sztuk
  • księżyc, elementy, linie – czarny
  • gwiazdki – złoty

 

Czas realizacji: 5 dni
1 szt./ 133.00 PLNInne produkty marki