Biurko VEE


Biurko VEE to nowość w ofercie, która zachwyci miłośników nowoczesnego wzornictwa i praktycznych rozwiązań. To proste z pozoru biurko wykonuje się ręcznie w polskiej manufakturze na zamówienie, gdzie mistrzowie stolarstwa precyzyjnie szlifują każdy detal mebla.

Biurko ze stelażem

Biurko VEE składa się z masywnego, stalowego stelaża w kolorze białym lub czarnym, którego niebanalna konstrukcja jest największą ozdobą mebla. Równie solidny blat o grubości 25 mm pokryty jest naturalnym fornirem bukowym lub dębowym z eleganckim półmatowym wykończeniem. Cała konstrukcja tworzy solidne biurko do nauki lub pracy, które może stanowić mocny i bardzo atrakcyjny akcent we wnętrzu. Biurko VEE świetnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, ale dzięki prostej konstrukcji doskonale komponuje się także w innych aranżacjach.

Biurko wysokiej jakości

Biurko ze szlachetnym fornirowanym blatem to wysokiej jakości mebel, który wyróżnia niepowtarzalny design i precyzja wykonania. Ponieważ jest to ręcznie robiony mebel, istnieje możliwość zmiany jego niektórych parametrów na życzenie.

 

Wymiar biurka:

  • szerokość 120,4 cm
  • głębokość 50,4 cm
  • wysokość roboczego blatu 75,8 cm

 

UWAGA! proszę mieć na względzie, że meble są wykonywane ręcznie, więc należy przyjąć tolerancję wymiarową +/- 1cm.

 

Inne rozmiary są wyceniane indywidualnie (zazwyczaj przyjmujemy dopłatę 100zł za każde zmienione 10cm mebla, może też być doliczona dopłata za wysyłkę wielkogabarytową, więc proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia):

 

Materiał, kolor i wykończenie:

  • blat jest wykonany z płyty o gr. 25mm, pokrytej naturalnym fornirem (buk lub dąb)*, wykończenie jest półmatowe, lakierowane, otwartoporowo
  • stelaż jest wykonany ze stali malowanej na czarno lub biało

 

Opcje dostawy:

  • koszty dostawy są zawarte w cenie produktu- gwarantujemy darmową dostawę wszystkich mebli zakupionych w sklepie www.minko.co*, prosto do Twojego domu
  • możesz dokupić pakiet GOLD, który obejmuje wniesienie w dowolne miejsce w domu, wyregulowanie i przygotowanie mebla do używania, oraz odbiór wszystkich odpadów

(*nietypowe, wymagające montażu, większe zamówienia, są wyceniane indywidualnie)

 

Termin realizacji:

Dokładamy starań, aby zamówione meble dotarły do Państwa w jak najkrótszym czasie. Jednak wszystkie modele są wykonywane na zamówienie, w całości ręcznie, co wymaga zaangażowania i jest dosyć czasochłonne. Aktualne terminy wykonania biurek to przedział 35-40 dni roboczych (lub 45-55 dla wykończenia LUXURY).

Czas realizacji: powyżej miesiąca
1 szt./ 999.00 PLNInne produkty marki Minko