KUBEK TAKE A BREATH


Idealny kubek do porannej kawy lub herbaty. Pojemny i wygodny w trzymaniu z dębowym spodkiem i fajnym przesłaniem o tym, aby doceniać każdy dzień: “When you wake up in the morning, think of what a precious privilege it is to be alive: to breathe, to think, to enjoy, to love and then make your day right”.  To świetny pomysł na prezent. Ekologiczne pudełko sprawi, że prezent jest gotowy do podarowania od razu. I jak ładnie wygląda! Możesz kupić go również dla siebie i zebrać całą serię: Rest, Balance i Breathe.

Kubek wykonany jest z wypalanej w wysokiej temperaturze porcelany typu NBC, dzięki czemu jest dużo bardziej odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Porcelanowa powierzchnia jest gładka i błyszcząca, łatwa w utrzymaniu czystości. I co ważne - można go myć w zmywarce.

POJEMNOŚĆ: 450 ml

SKŁAD: porcelana NBC

DOSTĘPNE WERSJE: 

BALANCE - You don’t always need to get stuff done. Sometimes it’s perfectly okay and absolutely necessary to do nothing. 

REST - Let your mind and heart rest for a while. The world will not stop spinning for you, but you will catch up. 

BREATHE - When you wake up in the morning, think of what a precious privilege it is to be alive: to breathe, to think, to enjoy, to love and then make your day right. 

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 59.00 PLNInne produkty marki moyha