Roleta rzymska lniana beige


Rolety rzymskie to bardzo eleganckie osłony okienne. Charakteryzują się stylowym i naturalnym wyglądem.

Zasłony rzymskie są często wykorzystywane do podkreślenia wytwornego wnętrza lub do zmiękczenia naturalną tkaniną surowego pomieszczenia.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę zasłony rzymskie mają możliwość prania i czyszczenia tkaniny. W prosty sposób można odczepić tkaninę od mechanizmu i wyprać według wszytej metki z informacją o sposobie pielęgnacji materiału.

Przed zakupem rolety rzymskiej warto zastanowić się nad wyborem modelu, tkaniny i mechanizmu. Prezentujemy kilka informacji o oferowanych przez nas rozwiązaniach. Należy pamiętać, że aby dobrze dobrać roletę rzymską warto zapytać o szczegóły lub umówić się na pomiary podczas których wykwalifikowany pracownik pomorze wybrać najlepsze rozwiązanie.

Proszę na adres mailowy Joanna@totodesign.pl napisać jaki typ rolety rzymskiej Państwu odpowiada (kolor, z fiszbinami, bez fiszbin, mechanizm ręczny, mechanizm automatyczny na pilota) oraz podać wymiary wnęki okiennej (szerokość w cm i wysokość). Wycena zostanie odesłana na mail. Zapewniamy kompleksową obsługę, bezpłatne pomiary, doradztwo oraz montaż.

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 299.00 PLNInne produkty marki W oknie