Ines biurko szare


Opis:

Dekoracyjny design ze stylowymi zaokrągleniami, dający delikatny i interesujący efekt wizualny.


Biurko z kontenerkiem z kolekcji Fino posiada dwie pojemne szuflady wyposażone w ciche prowadnice (kulkowe). U góry na blacie mocowana jest listwa ozdobna.

W zestawie jest kontenerek, który można dostawić pod biurkiem. Szafeczka stoi na kółkach, co umożliwia łatwe postawienie go w dowolnie wybranym miejscu.  Kontenerek posiada jedną półkę z możliwością regulacji.


Biurko wykonane jest płyty MDF oraz płyty wiórowej.

 

Wymiary biurko cm: d122,5 x g61,6 x w76
Wymiary kontenerek cm: s41 x g53 x w51 

 

Meble produkowane są zgodnie z normami europejskimi PN-EN 716-1:2010 oraz PN-EN 716-2:2010. Lakier wykorzystany do pomalowania jest bezpieczny dla dziecka, odpowiada wymaganiom normy europejskiej EN 71-3: 1994.

Farba posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Dodatkowo, przed wdrożeniem do sprzedaży wylakierowany mebel testowany jest w laboratoriach pod względem emisji.  Dzięki  specjalnie utwardzonej, „zsieciowanej” farbie, nie emitowane są żadne substancje szkodliwe. 

Dodatkowe informacje:
- Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. 

Producent:
Meble Bellamy - dziecięce i dla niemowląt

Wysyłka:

do 6 tygodni
Czas realizacji: powyżej miesiąca
1 szt./ 725.00 PLNInne produkty marki Bellamy