Zestaw mebli Good Night by Anna Mucha - kość słoniowa, Bellamy by Anna Mucha


Kolekcja Good Night Bellamy by Anna Mucha w całości powstała przy współpracy z Anną Mucha. Jest ona całkowicie autorskim projektem aktorki. Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność podkreślają piękne, ręcznie robione nóżki oraz ozdobne listwy. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi. Kolekcja wykonana jest z płyty MDF oraz drewna. całość w kolorze kości słoniowej.

Meble wchodzące w skład zestawu:
- komoda
- łóżeczko 70x140
- przewijak na komodę
- szafa

Główne zalety komody:
- trzy pojemne szuflady,

- szuflady mocowane są na prowadnicach z funkcją „push to open”,
- opcjonalnie możliwość dokupienia przewijaka mocowanego na blacie komody.

Komoda Bellamy Good Night by Anna Mucha wyprodukowana jest z płyty MDF, element dekoracyjny oraz nóżki są drewniane. Komoda lakierowana jest na kolor kości słoniowej. Farba posiada wszelkie wymagane certyfikaty i jest bezpieczna dla dziecka .

Wymiary: 98cm x 53cm x 106cm (szerokość x głębokość x wysokość)

Łóżeczko 70x140
- rośnie wraz z dzieckiem, możliwość zamiany na tapczanik,

- posiada trzy poziomy położenia bazy materaca,
- 3 wyjmowane szczebelki, które umożliwiają starszemu dziecku bezpieczne wychodzenie z łóżeczka,
- do łóżeczka pasuje materac o wymiarze 70x140.

Przewijak jest uzupełnieniem do komody z kolekcji Good Night. Wykonany w całości z drewna i lakierowany w kolorze kości słoniowej, montowany jest na środku komody.

Szafa

Wymiary:
szerokość: 95 cm 
głębokość: 50 cm 
wysokość: 180 cm
wysokość nóżek: 20 cm

Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli.Przesyłki mebli o wadze łącznej powyżej 100 kg są wysyłkami paletowymi. Oznacza to, że kurier nie wniesie takiej przesyłki do mieszkania. W tym przypadku prosimy o zapewnienie pomocy przy wnoszeniu mebli do Państwa mieszkania/ domu.

Czas realizacji: 21 dni
1 szt./ 4 240.00 PLNInne produkty marki Bellamy