Cutie&Classy Łóżeczko 70x140 z funkcją tapczanika, Bellamy


Delikatne i eleganckie łóżeczko z drewnianej kolekcji Cutie&Classy idealne sprawdzi się podczas długich drzemek. Przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia nawet do 6 roku życia, ponieważ jego funkcje można dopasowywać do różnych etapów rozwoju dziecka. Materac w łóżeczku może  znajdować się na trzech jego wysokościach zaczynając od najwyższego przeznaczanego dla noworodka, średniego dla dziecka siedzącego  i najniższego dla dziecka, które już samodzielnie stoi.  Jedna z ramek w łóżeczku posiada dwie wyjmowane  lamelki, dzięki którym dziecko może samodzielnie wychodzić i wchodzić do łóżeczka. Natomiast ok. 2-3 roku życia łóżeczko można przekształcić w tapczanik, który będzie służył przez kolejne lata.

Łóżeczko w całości wykonane jest z drewna sosnowego. Lakierowane jest na kolor biały bezpieczna dla dziecka farba a jego specjalnie dobrana kompozycja składników jest odporna na drobne zarysowania, podkreśla strukturę naturalnego drewna oraz zabezpiecza powierzchnie przed żółknięciem. Wykończenie jest matowe.

Do łóżeczka można również dokupić szufladę na kółeczkach z gumy dzięki której nie rysujemy powierzchni podłogi.

Wymiary:

szerokość: 74,8 cm
wysokość: 59,6 cm
długość: 144,3 cm

Położenie leżyska (bazy pod materac):
najwyższe – 52 cm od podłogi
średnie – 40 cm od podłogi
najniższe – 23 cm od podłogi

Instrukcja obsługi:

Łóżeczko należy przecierać miękką bawełnianą tkaniną zwilżoną wodą lub środkiem przeznaczonym do pielęgnacji mebli drewnianych.

 


Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 1 335.00 PLNInne produkty marki Bellamy