Lustra na ścianę

Lustro jest takim elementem każdego domu, przy którym część z nas potrafi spędzić sporo czasu. Każdodniowe przebieranki, mierzenie ubrań oraz szykowanie się do pracy sprawia, że ze zwykłego przedmiotu staje się ono niemalże niezbędnym elementem wyposażenia. Nic więc dziwnego, że coraz większa ilość kupujących decyduje się na wybranie nietypowych, nieszablonowych rozwiązań, jak na przykład frezowane tafle lustra w różnych kształtach. Tego typu lustra na ścianę dodadzą do mieszkania odrobiny designu i sprawią, że staną się one wyznacznikiem stylu waszej łazienki.

Lustro wiszące

Niepowtarzalne i ciekawe projekty nowoczesnych luster spodobają się wszystkim wielbicielom nowych trendów designerskich i oryginalnych dekoracji ściennych. Lustra designerskie doskonałe jako ozdoby, sprawdzają się w praktycznie każdym współcześnie zaaranżowanym pomieszczeniu. W naszym sklepie znajdziesz lustra na skórzanym pasku, ale również na sznurku, na linie miętowej czy na linie ze znakiem chevron, na drewnianym wieszaku i lustra do stworzenia samodzielnej kompozycji. U nas znajdziesz lustra na pasku, lustra w ramach białych, czarnych, złotych, miedzianych, drewnianych i inne.

Lustra belgijskie

Lustra prezentowane w sklepie są wykonane z najwyższej jakości belgijskich luster o dużej przejrzystości i wysokim połysku. Zadbany jest każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonane jest na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.

W jednej z naszych aranżacji ozdobiło sypialnię i zostało powieszone nad biurkiem. Tu można się wymalować, przejrzeć w lustrze w nowej sukience ale również odbija przestrzeń i zwiększa optycznie powierzchnię. Elegancki pasek dodaje uroku i jest designerskim akcentem. Dla wielbicieli nietuzinkowych rzeczy, zwróci uwagę każdego odwiedzającego dom.