Tapety do pokoju

Dawniej przystrajanie pomieszczeń tapetami było bardzo modne. Później moda ta nieco osłabła, żeby jakiś czas temu wrócić z jeszcze większą mocą. Zapewne dlatego, że współczesne tapety to bardzo nowoczesne produkty, które znakomicie się prezentują i które cechują się wysoką jakością oraz trwałością. Są też bezpieczne dla dzieci, jeśli tylko zdecydujemy się na ich odpowiednią wersję – tapety z ekologicznych farb nie tylko nie wpływają bowiem negatywnie na środowisko naturalne, lecz również pozwalają strukturze „oddychać” i są pozbawione substancji szkodliwych dla zdrowia. To istotne z punktu widzenia rodzica, którego dziecko jest na przykład alergikiem!

Tapety do pokoju chłopca

Wśród naszych tapet znajdzie się wiele takich, które przypadną do gustu każdemu chłopcu – temu młodszemu i temu starszemu. Fototapety są urocze, z licznymi nadrukami, które rozwijają wyobraźnię i pasują doskonale do bajkowych, dziecięcych wnętrz. Nieco starsi nastolatkowie także mogą znaleźć tu coś odpowiedniego dla siebie. Wśród naszych propozycji są bowiem te z obrazkami, jak i te przedstawiające tylko same wzory. Dzięki temu, że możliwy jest zakup towarów w różnych rozmiarach, można dobrać produkty do potrzeb konkretnego miejsca – zarówno wielkości pokoju, jak i rozlokowania całego wyposażenia (żeby na przykład meble nie zasłaniały większej części ładnej tapety). Najlepiej umieszczać tapetę na jednej ze ścian, choć równie dobrze coś może się pojawić na wszystkich.

Tapety do pokoju dziewczynki

Dziewczynki uwielbiają kiedy ich ściany są ładnie przyozdobione – a mogą się na nich znaleźć przeróżne motywy, od bajkowych jeży, poprzez żyrafy, misie polarne, chmurki i gwiazdki, aż po eleganckie esy floresy, kropki, kwiaty czy motyle. Wszystkie tapety są bezpieczne, solidne i z pewnością zapewnią dziecku milsze spędzanie czasu we własnym pokoju. Nie rozpraszają, a sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przytulne, bardziej kolorowe i dziecięce. Zachęcamy do przejrzenia oferty i do złożenia zamówienia!