Lampki stojące

Oświetlenie we wnętrzach mieszkalnych to jeden z kluczowych elementów aranżacji przestrzeni. Lampki nocne i stojące tworzą dodatkowe punkty świetlne, którymi możemy podkreślić efektowny element wyposażenia lub po prostu stworzyć przyjazny, uspokajający nastrój w długie wieczory spędzane w gronie najbliższych.

Urokliwe lampki nocne

Nowoczesne i minimalistyczne – lampki nocne znajdujące się w naszej ofercie to udane połączenie oryginalnego designu z pełną funkcjonalnością. Mogą zdobić nie tylko sypialnię główną, ale także stanowić urocze oświetlenie pokoju dziecięcego, towarzysząc wspólnej wieczornej lekturze i ułatwiając zasypianie.

Dekoracyjne lampki stojące

Wykonane z grubego szkła z opalizującym krążkiem dającym miękkie, nastrojowe światło, osadzone na symetrycznym, betonowym sześcianie, z dużą żarówką w stylu vintage lub przypominające abstrakcyjne rzeźby z drewna – w naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowo oryginalne projekty lampek stojących. Ozdobią one wnętrza urządzone zarówno w nowoczesnym, skandynawskim, jak i klasycznym stylu.