Stolik CALLin na metalowych nóżkach biały 100X50X50


Stolik CALLin na metalowych nogach – płozach idealnie wpisuje się w najnowsze, światowe trendy. Ten uniwersalny mebel nie tylko wpasowuje się do środka rozłożonej sofy z tej samej linii, tworząc tym samym idealne miejsce do przyjmowania gości. Dzięki uniwersalnemu dizajnowi CALLin również świetnie sprawdzi się jako samodzielny mebel w każdym rodzaju wnętrza. Dla jeszcze lepszego efektu, do stolika są dedykowane specjalne nakładki tapicerowane.

 

Tkanina, którą dobierzesz, nada wnętrzu jeszcze bardziej zindywidualizowanego charakteru. Ozdobna tapicerka w efektowny sposób zabezpieczy blat przed ewentualnymi uszkodzeniami, a najmłodszych użytkowników mebla uchroni przed ostrymi kantami.

Wymiary:
wysokość: 50 cm
szerokość: 50 cm
długość: 100 cm

stolik CALLin na metalowych nóżkach idealnie wpisuje się w najnowsze, światowe trendy. Ten uniwersalny mebel, dzięki stonowanej kolorystyce i minimalistycznej formie, sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza i jednocześnie nada mu niepowtarzalnego charakteru.


Mebel może być w klasycznym połączeniu kolorystycznym (czarny blat i białe nogi) lub w całości w czarnym wybarwieniu. To idealna propozycja dla ludzi ceniących proste i zarazem funkcjonalne rozwiązania oraz światowe trendy w meblarstwie.

Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 1 619.00 PLNInne produkty marki Timoore