Skaden 140, dąb, czarny


W rankingu najpraktyczniejszych mebli stoliki mogłyby trafić do czołówki. A to ze względu na swoją nieocenioną wielozadaniowość – przy stoliku można jeść, czytać lub pisać. Stolik może być regałem – eksponować i zdobić. Bywa również pomocny, zwłaszcza gdy trzeba coś na chwilę odłożyć, ale nie tracić tego z pola widzenia – klucze, gazetę czy smartfona. Stolik Skaden wzorowo spełnia wszystkie te zadania, dając z siebie jeszcze więcej – świetny design.

 

W czołówce praktycznych mebli

 

Stolik Skaden jest uniwersalny i nowoczesny. Połączenie trzech elementów: prostej formy, tradycyjnego dębowego blatu i solidnej podstawy są przykładem nie tylko subtelnego minimalizmu, ale też zamiłowania do rzeczy praktycznych. Skaden świetnie prezentuje się na tle każdej konwencji –we wnętrzach industrialnych, po tradycję skandynawską, na prostej klasyce kończąc. Możliwość polakierowania podstawy na różne kolory, pozwala jeszcze trafniej dostosować go do otoczenia.

 

Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka podstawy produktu w próbniku "RAL - paleta kolorów”.

 

Długość: 140 cm

Wysokość: 40 cm

Szerokość: 80 cm

Podstawa: metal lakierowany

Blat: drewno

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 2 380.00 PLNInne produkty marki CustomForm