PLOPP standard stołek biały


Stołek Plopp to ikona i bestseller Zieta Prozessdesign.   Unikatowy kształt Ploppa, przypominający zabawkę, to efekt formowania za pomocą innowacyjnej technologii FiDU. Podczas obróbki technologią FiDU dwie cienkie blachy spawane są ze sobą po obrysie a następnie nadmuchiwane pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania obiektu trójwymiarowego. FiDU umożliwia masową produkcję zindywidualizowanych kształtów. Formy powstałe w ten sposób są bardzo lekkie i jednocześnie niezwykle trwałe. Od premiery rynkowej, Plopp był pokazywany na wielu wystawach na całym świecie oraz zdobył wiele prestiżowych nagród – między innymi Red Dot Design Award 2008, German Design Council Award 2008 i Forum AID Award 2009.

Wersja produktu wykonana ze stali surowej lakierowanej jest wersją o najbardziej industrialnym wyglądzie, w związku z tym może posiadać zarysowania i plamy rdzy na powierzchni pod lakierem.

Transport uzależniony ud wagi zamówienia oraz dokąd ma zostać przetransportowany. Prosimy o kontakt i ustalenie kwoty za transport joanna@totodesign.pl

Czas realizacji: 5 dni
1 szt./ 1 100.00 PLNInne produkty marki ZIETA PROZESSDESIGN