Stołek Okrągły Dots Mini


Okrągły stołek z linii Dots wykonywany jest z drewna z odzysku. Wzornictwo inspirowane jest prostotą stylu skandynawskiego oraz siłą polskiej zakopiańsko-góralskiej tradycji.

Stołek Dots Mini wykonywany jest ręcznie, stąd możliwe są minimalne różnice w podanych wymiarach. Każdy  jest unikalny, wygląda nieco inaczej, z uwagi na to, że nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a pracownia Projekt Stołek wykorzystując drewno z odzysku, wykorzystuje je z poszanowaniem dla jego historii. Widoczne słoje, sęki, wyczuwalna naturalna faktura drewna sprawia, że stołek jest meblem wyjątkowym.

Wykonywany jest z litego drewna z dbałością o najdrobniejsze detale i szczegóły, zgodnie z rzemieślniczą tradycją produkcji.

Kolorystyka i sposób wykończenia stołka

Siedzisko jest woskowane, ale na życzenie może być również bejcowane na kolor biały. Kolorystykę toczonych nóżek możesz wybrać sam, z kolorów: biały, różowy, żółty, miętowy, szary, niebieski

Wygląd siedziska zamówionego mebla różni się od wyglądu siedziska mebla prezentowanego na zdjęciu, ze względu na to każdy element drewna z odzysku jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru. Nigdy nie dopasuje się dwóch takich samych jeżeli chce się zachować w pełni ich naturalny wygląd. Na tym polega urok każdego mebla pracowni Projekt Stołek.

Seria Dots
Symbol mebla PS7
Materiał Lite drewno z odzysku
Wymiary H 30 cm Ø siedziska 35 cm
Kolor Wybrany przez Klienta wg wzornika
Sposób wykończenia Siedzisko bejcowane, pokryte woskiem, nogi lakierowane na wybrany kolor
Możliwe sposoby wykończenia ie, Malowanie, Malowanie+postarzanie+patynowanie, Kolor na kolorze
Termin realizacji Od 2 do 4 tygodni
Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 575.00 PLNInne produkty marki Projekt Stołek