Projekt Stołek klasyczny, okrągły i bielony


Stołek Projektu Stołek

Stołek z linii klasycznej wykonywany z drewna z odzysku, który inspirowany jest prostotą stylu skandynawskiego oraz polską zakopiańsko-góralską tradycją. Stare drewno ze swoją naturalną strukturą doskonale wpisuje się we współczesne nurty aranżacji. Świetnie komponuje się zarówno z wnętrzami skandynawskimi, rustykalnymi, jak i z industrialnymi.

Okrągły Stołek wykonywany jest ręcznie, stąd możliwe są minimalne różnice w podanych wymiarach. Każdy jest unikalny, wygląda inaczej, z uwagi na to, że nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a pracownia wykorzystując drewno z odzysku, wykorzystuje je z poszanowaniem dla jego historii. Widoczne słoje, sęki, wyczuwalna naturalna faktura drewna sprawia, że stołek jest meblem wyjątkowym.

Każdy mebel wychodzący z pracowni Projekt Stołek to pasja, miłość do drewna i natury, ujęte w formę, dzięki której możesz nadać swoim wnętrzom, niepowtarzalny charakter. To nie tylko praktyczny mebel, ale wyjątkowa ozdoba i niemal dzieło sztuki. To dotyk historii, który możesz wyczuć, dotykając nierówności, chropowatości i sęków, które są widoczne w siedzisku stołka.

Kolorystyka i sposób wykończenia stołka

Siedzisko jest bejcowane na kolor biały. Kolorystykę toczonych nóżek możesz wybrać sam z kolorów: biały, różowy, żółty, miętowy, szary, niebieski:

Wygląd siedziska zamówionego mebla różni się od wyglądu siedziska mebla prezentowanego na zdjęciu, ze względu na to każdy element drewna z odzysku jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru. Nigdy nie dopasuje się dwóch takich samych jeżeli chce się zachować w pełni ich naturalny wygląd.

Seria Klasyczna
Symbol mebla PS13
Materiał Lite drewno z odzysku
Wymiary H 41 cm Ø siedziska 30 - 35 cm
Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 575.00 PLNInne produkty marki Projekt Stołek