Ławka Dots z ciemnym siedziskiem


Ławka z ciemniejszym siedziskiem z linii Dots. Wykonywana z drewna z odzysku jest inspirowana prostotą stylu skandynawskiego oraz polską  zakopiańsko-góralską tradycją.

Ławka Dots Mini wykonywana jest ręcznie, stąd możliwe są minimalne różnice w podanych wymiarach. Każda jest unikalna, wygląda nieco inaczej, z uwagi na to, że nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a pracownia Projekt Stołek korzystając z drewna z odzysku, wykorzystuje je z poszanowaniem dla jego historii. Widoczne słoje, sęki, wyczuwalna naturalna faktura drewna sprawia, że ławka jest meblem wyjątkowym.

Wykonywana jest z litego drewna z dbałością o najdrobniejsze detale i szczegóły, zgodnie z rzemieślniczą tradycją produkcji.

Kolorystyka i sposób wykończenia stołka

Siedzisko jest bielone. Kolorystykę toczonych nóżek możesz wybrać sam, z kolorów: biały, różowy, żółty, miętowy, szary, niebieski

Wygląd siedziska zamówionego mebla różni się od wyglądu siedziska mebla prezentowanego na zdjęciu, ze względu na to każdy element drewna z odzysku jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru. Nigdy nie dopasuje się dwóch takich samych jeżeli chce się zachować w pełni ich naturalny wygląd. Na tym polega urok każdego mebla pracowni Projekt Stołek.

Materiał

Lite drewno z odzysku

Wymiary

H 30 cm, szerokość 17 cm, długość 50-55 cm

Kolor

Wybrany przez Klienta wg wzornika

Sposób wykończenia

Siedzisko ze starego drewna bielone, nogi lakierowane

Termin realizacji

Od 2 do 4 tygodniInformacje

Drewno użyte do wykonania stołka jest drewnem z odzysku. Każdy stołek wygląda nieco inaczej, każdy element jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru

Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 595.00 PLNInne produkty marki Projekt Stołek