Ławka Dots bielona


Ławka z bielonym siedziskiem z linii Dots. Wykonywana z drewna z odzysku jest inspirowana prostotą stylu skandynawskiego oraz polską  zakopiańsko-góralską tradycją.

Ławka wykonywana jest ręcznie, stąd możliwe są minimalne różnice w podanych wymiarach. Każda jest unikalna, wygląda nieco inaczej, z uwagi na to, że nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, a pracownia Projekt Stołek korzystając z drewna z odzysku, wykorzystuje je z poszanowaniem dla jego historii. Widoczne słoje, sęki, wyczuwalna naturalna faktura drewna sprawia, że ławka jest meblem wyjątkowym.

Wykonywana jest z litego drewna z dbałością o najdrobniejsze detale i szczegóły, zgodnie z rzemieślniczą tradycją produkcji.

Kolorystyka i sposób wykończenia stołka

Siedzisko jest bielone. Kolorystykę toczonych nóżek możesz wybrać sam, z kolorów: biały, różowy, żółty, miętowy, szary, niebieski:

Wygląd siedziska zamówionego mebla różni się od wyglądu siedziska mebla prezentowanego na zdjęciu, ze względu na to każdy element drewna z odzysku jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru. Nigdy nie dopasuje się dwóch takich samych jeżeli chce się zachować w pełni ich naturalny wygląd.

Materiał Lite drewno z odzysku
Wymiary H 43 cm, szerokość 17 cm, długość 50-55 cm
Kolor Wybrany przez Klienta wg wzornika
Sposób wykończenia Siedzisko pokryte woskiem, nogi lakierowane
Termin realizacji Od 2 do 4 tygodni
Informacje Drewno użyte do wykonania stołka jest drewnem z odzysku. Każdy stołek wyglada nieco inaczej, każdy element jest inny zarówno pod względem faktury jak i koloru
Czas realizacji: 14 dni
1 szt./ 595.00 PLNInne produkty marki Projekt Stołek