Bufet (komoda) duży B2, orzech, wstawka czarna


Nowoczesny bufet z kolekcji 2B w kolorze orzecha amerykańskiego z charakterystyczną wstawką na blacie oraz jednym frontem do wybory w trzech kolorach RAL (szary, czarny i biały) Bufet posiada trzy pojemne szafki oraz szufladę.Ozdobą bufetu jest przedzielona półka w której możemy wyeksponować rożnego rodzaju trunki. Mebel posiada otwieracze dotykowe (tip one), które nadają mu czystego wyglądu, ponieważ niepotrzebne są żadne uchwyty ani gałki. Ciekawym rozwiązaniem w bufecie jest zastosowanie sznurka jako elementu dekoracyjnego.

Durbas Style to marka polskiej firmy rodzinnej, założonej w 1973 r. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z drewna. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskiwania drewna po przez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu, odbywa się w firmie. Marka Durbas Style stawia na polską jakość i polską, solidną produkcję.

 

Materiał: płyta MDF lakierowana / płyta fornirowana

Kolor: orzech amerykański / czarny mat

Wysokość: 90 cm

Szerokość: 150 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość nóżek: 30 cm

Uwagi: uchwyt tip one

Szafka wykonywana w Polsce na zamówienie

 

Istnieje możliwość zmiany koloru w jednym froncie, do wyboru kolor biały matowy, szary matowy, czarny matowy. Zapraszamy do kontaktu z nami na joanna@totodesign.pl lub 728 304 230, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Czas realizacji: 21 dni
1 szt./ 2 390.00 PLNInne produkty marki DURBAS STYLE