Bufet (komoda) mały B2, orzech, wstawka biała


Nowoczesny bufet z kolekcji 2B w kolorze orzecha amerykańskiego z charakterystycznym wcięciem na blacie: do wybory w trzech kolorach RAL (szary, czarny i biały) Bufet posiada dwie pojemne szafki oraz szufladę. Ozdobą bufetu jest przedzielona półka w której możemy wyeksponować różnego rodzaju trunki. Mebel posiada otwieracze dotykowe (tip one), które nadają mu czystego wyglądu, ponieważ niepotrzebne są żadne uchwyty ani gałki. Ciekawym rozwiązaniem w bufecie jest zastosowanie sznurka jako elementu dekoracyjnego.  

Durbas Style to marka polskiej firmy rodzinnej, założonej w 1973 r. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z drewna. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskiwania drewna po przez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu, odbywa się w firmie. Marka Durbas Style stawia na polską jakość i polską, solidną produkcję.

 

Materiał: płyta MDF lakierowana / płyta fornirowana

Kolor: orzech amerykański / biały mat

Wysokość: 90 cm

Szerokość: 112,5 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość nóżek: 30 cm

Uwagi: uchwyt tip one

Komoda wykonywana w Polsce na zamówienie.

Istnieje możliwość zmiany koloru w jednym froncie, do wyboru kolor biały matowy, szary matowy, czarny matowy. Zachęcamy do kontaktu z nami na joanna@totodesign.pl lub728 304 230, postaramy się odpowiedzieć wszystkie pytania.

Czas realizacji: 21 dni
1 szt./ 2 280.00 PLNInne produkty marki DURBAS STYLE