Bufet (komoda) mały B2, czarny, orzech


Nowoczesny mały bufet (komoda) z kolekcji 2B w kolorze orzecha amerykańskiego z charakterystycznym wcięciem na blacie: do wybory w trzech kolorach RAL (szary, czarny i biały) Bufet posiada dwie pojemne szafki oraz szufladę. Ozdobą bufetu jest przedzielona półka w której możemy wyeksponować różnego rodzaju trunki. Mebel posiada otwieracze dotykowe (tip one), które nadają mu czystego wyglądu, ponieważ niepotrzebne są żadne uchwyty ani gałki. Ciekawym rozwiązaniem w bufecie jest zastosowanie sznurka jako elementu dekoracyjnego.  Komoda przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom designu, doda uroku każdemu wnętrzu. Komoda, bufet odnajdzie się we wnętrzach w każdym stylu, od klasycznego, po skandynawski, nowoczesny, aż do retro. 

Durbas Style to marka polskiej firmy rodzinnej, założonej w 1973 r. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów z drewna. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskiwania drewna po przez jego selekcję, suszenie, obróbkę aż do uzyskania gotowego wyrobu, odbywa się w firmie. Marka Durbas Style stawia na polską jakość i polską, solidną produkcję.

 

Kolor: orzech amerykański, czarny

Wysokość: 90 cm

Szerokość: 112,5 cm

Głębokość: 45 cm

Wysokość nóżek: 30 cm

Materiał: płyta MDF lakierowna / płyta fornirowana / sklejka

Komoda wykonywana w Polsce na zamówienie.

 

Istnieje możliwość zmiany koloru w jednym froncie, do wyboru kolor biały matowy, szary matowy, czarny matowy. Zachęcamy do kontaktu z nami na joanna@totodesign.pl lub 728304230, postaramy się odpowiedzieć wszystkie pytania.

Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 1 795.00 PLNInne produkty marki DURBAS STYLE