Wieszak drewniany Garderoba


Wieszak Garderoba  B- 1

Praktyczny i jednocześnie będący ozdobą wieszak do garderoby.Wykonany z pięknego drewna bukowego pomalowanego lakierem bezbarwnym co uwydatnia strukturę buku. Elementy metalowe wykonane są ze stali  pokryte farbą proszkową.To wszystko zapewnia trwały i estetyczny wygląd wyrobu. Drążek do  zawieszenia odzieży
ma 68 cm długości co umożliwia zawieszenie dużej ilości ubrań.

Istnieje możliwość pokrycia elementów metalowych na dowolny kolor z palety RAL.Drążek do zawieszenia odzieży może być ze stali nierdzewnej nielakierowanej.  warunki zamówienia do uzgodnienia.

Wieszaki są elementem wyposażenia wnętrz, które występuje w każdym domu. Te praktyczne urządzenia, proste w swej konstrukcji sprawiają, że ubrania zachowują swój najlepszy wygląd na dłużej. W ofercie Toto Design znajdują się tylko i wyłącznie wieszaki, które swym charakterem oraz niebanalnym kształtem urzekają. To najszybszy i najprostszy sposób aby nasze ubrania były schludne i bez niepotrzebnych zagięć.  U nas znajdziesz bogatą ofertę wieszaków, które również nadadzą się do sklepu odzieżowego czy hurtowni, możesz zamówić różną wielkość oraz kolor.

Wymiary :
         Wysokość 172 cm
         Podstawa 83cm x 60 cm
         Dług drążka 68cm
Materiał :

         Drewno bukowe

        Stal.

Polecamy do ; Garderoba ,Sypialnia ,Poczekalnie Sklepy ,odzieżowe 

Tu wybarwienie :Buk lakierowany

                              Białe elementy metalowe

Wysyłka 1 szt wieszaka 39 zł

 

 

Czas realizacji: 7 dni
1 szt./ 350.00 PLNInne produkty marki Moika Design