PODUSZKA ZEN SAND


  • Rozmiar: 50 x 50 cm
  • Skład: 100 % bawełna<
  • Dostępne kolory: karmel, piasek, taupe, niebieski, szary
  • Poduszka sprzedawana z wypełnieniem

 

Poduszka Zen Sand to przede wszystkim element dekoracyjny dla naszego domu, który najlepiej spisuje się w towarzystwie innych poduszek z tej serii.

Piękna poduszka z bawełnianej przędzy

Zen Sand jest poduszką wykonaną z przyjemnej bawełnianej przędzy. Cechą charakterystyczną poduszek z tej linii są różne sploty. W tym konkretnym przypadku jest on spokojny i stonowany, co wraz z kremową kolorystyką i brązowymi guzikami tworzy znakomicie relaksujący klimat. Guziki wykonane są z drewna bukowego. Są w pełni naturalne i tworzą świetny kontrast z poduszką, a nawet z całym jej otoczeniem. Jeśli kontrastowanie nie jest dla nas priorytetem w danym momencie, zawsze można obrócić poduszkę guzikami do dołu i wtedy będziemy mieli nowa wersję poduszki – już bez guzików. Ekspozycja poduszki wraz z innymi jej wersjami oraz rożnego rodzaju kocami oraz narzutami pozwala na stworzenie bardzo ładnego, przytulnego wnętrza, w którym samo przebywanie pozwoli nam się zrelaksować i nastawi nas bardziej pozytywnie do całego świata.

Poduszka ZEN to prosty, mięsisty wzór wykonany z bawełnianej przędzy. Ozdobą poduszki są guziki zrobione z drewna bukowego, możesz je wyeksponować  lub odwrócić poduszkę chowając je z tyłu. Naturalne materiały i kolory inspirowane naturą wprowadzają klimat letniego, leniwego poranka. Poduszki wyglądają najpiękniej w zestawie, kiedy łączymy różne odcienie i sploty..

Czas realizacji: 3 dni
1 szt./ 139.00 PLNInne produkty marki moyha