Harry, jasnoniebieski fotel


Stylizowane meble to nasza specjalność. Harry to piękny fotel retro ręcznej roboty. Jego subtelny styl przywołuje najlepsze wspomnienia lat 60.

Dawno, dawno temu żyła sobie... Albo nie. Darujemy sobie nudne wstępy. Poznajcie Harry\\\'ego. To fotel, który ma duszę, pamięta smak lat 60-tych i potrafi być naprawdę retro. Harry jest subtelny. Doskonale dopasowuje się do wnętrz z charakterem i sprzyja relaksowi. Swoją ikrę zawdzięcza łebskim fachowcom, którzy pracowali nad nim jak dawniej: własnymi rękami – od stolarza i ślusarza, aż po zdolnego tapicera, na zmyślnej szwaczce kończąc.

Wysokość:
71/s.41 cm


Szerokość:
60 cm


Głębokość siedziska:
41 cm


Głębokość:
51 cm

Siedzisko:
tkanina

Podstawa:
drewno

Wykończenie:
tkanina: 100% poliester


Bajka o dawnych czasach

Wszystko w Harrym jest handmade, a to przecież godna podziwu cecha. To jednak nie wszystko. Harry jest po prostu ładny, a o jego estetycznych walorach można by napisać rozprawkę. Usiądź więc w nim wygodnie i poczuj, co to znaczy stylowy wypoczynek. Być może zaszumi Ci w głowie jakaś bajka o dawnych czasach.

Uwaga! Wybierz kolor, który najbardziej Ci odpowiada! Dostępna kolorystyka \\\"Próbnik CHANGE\\\" wysyłamy mailem joanna@totodesign.pl

 

Czas realizacji 4-5 tygodni

Czas realizacji: 28 dni
1 szt./ 1 299.00 PLNInne produkty marki CustomForm