TOTO DESIGN & THE POLKA DOT PROJECT

TOTO DESIGN & THE POLKA DOT PROJECT

Moje nowości pochodzą ze sklepu Toto Design Stolik kawowy TAVOLI Brandani Soszewka w szare trójkąty Little Dreams Poszewka w krzyżyki So homely Poszewka w małe trójkąciki So homely

"Jak tam sobie siedzę pod kocykiem i czytam, to co drugą stronę podnoszę wzrok znad magazynu i cieszę wzrok toczeniem, podziwiam z radością nasz nowy stolik kawowy, poduszki i odnowiony fotel. Odpoczywam tylko w otoczeniu ładu, symetrii i harmonii, takie zboczenie starej estetki, nie dałabym rady uwalić się w brudzie i leżeć. Dlatego niesamowicie mnie cieszy, jak się zmienia ten pokój - wcześniej niedobudżetowany, ostatni w kolejce do zakupów, od wrześniowego remontu z miesiąca na miesiąc ładniejszy. Dzięki temu stolikowi poznałam siłę małych rzeczy - nie mogę się nadziwić, jak dzięki temu niedużemu meblowi zmienił się cały pokój! On stał się kropką nad "i", wisienką na torcie, nadającą styl i charakter, wykańczającą pokój.

Poznałam ostatnio ten fantastyczny adres w sieci - to królestwo prostoty i designu, sklep, który oferuje zarówno polskich projektantów, jak i zagraniczne marki. W Toto znajdziecie dobre wzornictwo począwszy od tapet, dekoracji, mebli, rolet, przez oświetlenie i wyposażenia pokoi dziecięcych. Joanna, właścicielka Toto Design sama poszukuje i odkrywa te wszystkie piękne przedmioty dla domu i wnętrza, oferując proste, oryginalne i ponadczasowe produkty oraz dobrze skrojony design. Promuje tu także meble polskich projektantów, które łączą nowoczesne trendy wyposażenia wnętrz i zakorzenione w tradycji rzemiosło. Sama o swoim sklepie mówi: "oferta produktów Toto Design zawiera meble z natury, nowoczesne oświetlenie i jasne, skandynawskie dodatki do wnętrz. Uwielbiam styl skandynawski, podkochuję się w bieli, a minimalizm to moja druga miłość, inspirują mnie również wnętrza naturalne w drewnie, lnie, bawełnianych dodatkach. Wszystkie przedmioty, które są dostępne w Toto Design, są przeze mnie starannie wybrane, wyselekcjonowane, a przede wszystkim sprawdzone."

Oferta Toto Design jest bardzo szeroka, ja znalazłam tam mnóstwo rzeczy w "moim" stylu - najbardziej spodobały mi się tamtejsze grafiki typograficzne, industrialne lampy, tekstylia i akcesoria dla dzieci, no i poduszki właśnie. Dobry adres dla miłośników ciekawych wnętrz i Skandynawii - zajrzyjcie tam koniecznie!"

The Polka Dot project

http://thepolkadotproject.blogspot.com/2015/03/wisienka-na-torcie.html#more

- wstecz