HOMEDAYS CZERWIEC 2016

HOMEDAYS CZERWIEC 2016

HomeDays – mieszkaj pięknie! pod patronatem Toto Design. W jednym miejscu, w centrum Warszawy, przedstawiciele sklepów, hurtowni czy sieci handlowych oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi mają okazję poznać krajowe i zagraniczne trendy oraz szukać inspiracji w realizacji własnych pomysłów. Zróżnicowana oferta wystawców wychodzi naprzeciw estetycznym trendom i ma szansę sprostać oczekiwaniom konsumentów, zachwycając zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwem. Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy! www.homedays.pl

HomeDays – mieszkaj pięknie! pod patronatem Toto Design.

Toto Design objął patronatem medialnym Międzynarodowe Targi Dekoracji i Wyposażania Domu HomeDays – mieszkaj piękne! To pierwsza tego typu impreza w Warszawie, skupiająca przedstawicieli wszystkich sektorów branży mieszkaniowej, począwszy od wyposażenia, wykończenia wnętrz, tekstylia, artykuły dla domu, po designerskie gadżety, upominki, rękodzieło i sztukę użytkową. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 14-15 czerwca 2016r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Spotkanie to jest szansą na utrwalenie relacji wśród czołowych dostawców i dystrybutorów oraz na zdobycie wielu nowych kontaktów biznesowych. Ma ono również na celu ożywienie rodzimego rynku, zarówno wśród dostawców doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki na rynku artykułów wyposażenia wnętrz.

W jednym miejscu, w centrum Warszawy, przedstawiciele sklepów, hurtowni czy sieci handlowych oraz projektanci, architekci wnętrz i kupcy meblowi mają okazję poznać krajowe i zagraniczne trendy oraz szukać inspiracji w realizacji własnych pomysłów.
Zróżnicowana oferta wystawców wychodzi naprzeciw estetycznym trendom i ma szansę sprostać oczekiwaniom konsumentów, zachwycając zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym wzornictwem.
Już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy!

www.homedays.pl


- wstecz